Állás lehetőségek:

hirdetés_monolit

FIGYELEM!

Kelet-Magyarország legnagyobb szerkezetépítő vállalata  ÉPÍTÉSZ ELŐKÉSZÍTŐT  keres AZONNALI kezdéssel!

Az előkészítő biztosítja a projekt dinamikus lebonyolítását, ellenőrzését, a költségkeretek betartatásával és a módosítások (kivitelezés során felmerült pótmunkák, módosítások költségvetésének elkészítése stb.)

Amit kínálunk Neked:

a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás
változatos és komplex feladatok
nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
debreceni munkavégzés
a pozíciónak megfelelő anyagi juttatás

Amit elvárunk Tőled:
Önálló precíz munkavégzés
Szakirányú építő- vagy építésztechnikusi végzettség
Terhelhető, agilis személy

Számítógép magabiztos felhasználói ismerete

Szakmai kihívások:

Tervek és kiírások mennyiségi számítása, ellenőrzése
A kivitelezés során felmerült pótmunkák, módosítások költségvetésének elkészítése
Az átadási/megvalósulási dokumentáció összeállítása, rendszerezése
A kivitelezés előkészítéshez kapcsolódó számítások elvégzése

Előnyként értékeljük:

FMV jogosultság
World, Excel, AutoCad vagy ArchiCad ismerete
Építőiparban, előkészítésben szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
debreceni lakhely

B kategóriás jogosítvány
Elektronikus építési napló vezetés ismerete

Ha úgy érzed ez egy Neked való szakmai kihívás, lendületes vagy, szeretsz szervezni, fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság,

értékeled a kellemes munkakörnyezetet, akkor jelentkezz a Monolit-Épszer Kft.-hez!

Várjuk fényképes önéletrajzodat a monolitallas@gmail.com e-mail címre.

MONOLIT-ÉPSZER KFT.

Tel.: +36(30) 510-8562
E-mail: monolitallas@gmail.com