Állás lehetőségek:

monolit-fb-állás-mérnök

ÉPÍTÉSZ ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

FIGYELEM!

Kelet-Magyarország legnagyobb szerkezetépítő vállalata

ÉPÍTÉSZ ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖKÖT

keres AZONNALI kezdéssel!

Fontos számodra a rend, a szervezettség, szeretsz folyamatokat szervezni, lendületben lenni?

Akkor nálunk a helyed! Jelentkezz előkészítő mérnöknek a Monolit-Épszer Kft.-hez!

Az előkészítő mérnök biztosítja a projekt dinamikus lebonyolítását, ellenőrzését, a költségkeretek betartatásával és a módosítások (kivitelezés során felmerült pótmunkák, módosítások költségvetésének elkészítése stb.) teljes körű elvégzésével együtt.

Ez egy Neked való szakmai kihívás cégünknél, ha lendületes vagy, szeretsz szervezni, könnyen megtalálod a hangot az emberekkel; fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság, értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet.

Amit kínálunk Neked:

a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás
változatos és komplex feladatok
nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
debreceni munkavégzés
kreatív és innovatív környezet
jól képzett, tapasztalt munkatársak
a pozíciónak megfelelő anyagi juttatás

Amit elvárunk Tőled:
Önálló precíz munkavégzés
Szakirányú építő- vagy építészmérnöki végzettség
Fiatal, terhelhető, agilis személy
Számítógép magabiztos felhasználói ismerete (World, Excel, AutoCad, ArchiCad)
B kategóriás jogosítvány

Szakmai kihívások:

Tervek és kiírások mennyiségi számítása, ellenőrzése
A kivitelezés során felmerült pótmunkák, módosítások költségvetésének elkészítése
Az átadási/megvalósulási dokumentáció összeállítása
A kivitelezés előkészítéshez kapcsolódó számítások elvégzése
A kivitelezés során keletkezett iratok rendszerezése

Előnyként értékeljük:

FMV jogosultság
Építőiparban, előkészítésben szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
debreceni lakhely
Elektronikus építési napló vezetés ismerete

Várjuk fényképes önéletrajzodat a monolitallas@gmail.com e-mail címre.

MONOLIT-ÉPSZER KFT.

Tel.: +36(30) 510-8562
E-mail: monolitallas@gmail.com